USB for Remote Desktop 6

USB for Remote Desktop 6

25 listopada, 2020 0 przez Tomasz Kozłowski

Przeszkadza Ci duża ilość kabli splątanych pod biurkiem? Jeśli szukasz sposobu na wyeliminowanie tego problemu w swoim domu lub biurze, z pewnością zainteresuje Cię rozwiązanie proponowane przez firmę FabulaTech LLP. Dzięki USB for Remote Desktop 6 z łatwością uzyskasz zdalny dostęp do lokalnych urządzeń takich jak drukarki, skanery, kamery lub głośniki bez konieczności korzystania z kabli. Dzisiaj poznasz zalety tego praktycznego oprogramowania, dowiesz się też, na jakich warunkach możesz stać się jego posiadaczem.

USB for Remote Desktop 6 – jak to działa

Dzięki temu oprogramowaniu wszystkie urządzenia wyposażone w wejście USB są widoczne na ekranie Twojego komputera tak, jakby były podłączone do niego za pomocą kabla. Stacja robocza nie musi w tym celu być wyposażona w sterowniki USB, a połączenie nawiązywane jest za pomocą sesji zdalnej. Program ten obsługuje wszystkie typy urządzeń USB (także starszego typu), takie jak drukarki, czy skanery i jest kompatybilny ze standardami USB 1.1 i 2.0. Ponadto zgodny jest z OHCI, EHCI oraz UHCI. Oprogramowanie to zostało tak zaprojektowane, że automatycznie wykrywa nowe urządzenia i bezpiecznie je usuwa, jeśli zachodzi taka konieczność. Program ten można zainstalować na platformie Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, Windows Server 2012, 2012 R2, 2008, 2008 R2 oraz 2003. Jak widać, jest to wszechstronne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które usprawni pracę w każdym biurze. Oprogramowanie to ułatwi dostęp do urządzeń biurowych nawet dużej liczbie pracowników, pozwoli zapanować nad gmatwaniną kabli, wprowadzi ład i estetykę do każdego wnętrza wyposażonego w sprzęt komputerowy.

Każdemu według potrzeb

Odpowiednią dla swoich potrzeb wersję znajdą zarówno użytkownicy indywidualni, jak i firmy zapewniające wiele stanowisk pracy. Program ten jest dostępny na licznych wersjach licencji, która jest wieczysta, a ilość urządzeń USB na każdej sesji jest nieograniczona. Cena oprogramowania uzależniona jest od typu licencji oraz okresu aktualizacji, która dostępna jest na 1 rok, 2, 3, 4 lub 5 lat. Typ licencji oznacza, ilu klientów przekierowanych jest jednocześnie do urządzeń USB.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego programu, odwiedź koniecznie stronę https://www.vebo.pl/fabulatech-llp lub https://www.vebo.pl/usb-for-remote-desktop. Znajdują się tam przydatne informacje, a także przelicznik, który umożliwi Ci wybranie odpowiedniej do Twoich potrzeb wersji licencji. Kup USB for Remote Desktop 6 już dziś i usprawnij pracę w swoim biurze!