Przeszczep włosów okiem pacjenta

Przeszczep włosów okiem pacjenta

15 grudnia, 2020 0 przez Tomasz Kozłowski

Piękne włosy to wizytówka każdego człowieka. Chcemy, aby wyglądały na zadbane, zdrowe oraz lśniące. Z różnych przyczyn – takich jak stres, uwarunkowania genetyczne czy choroby nie każdy może cieszyć się pięknymi oraz gęstymi włosami. W takim przypadku warto zdecydować się na zabieg przeszczepu włosów nowoczesnymi metodami. Jedną z najpopularniejszych technik jest nowoczesna technika przeszczepu włosów metodą FUE (Follicular Units Extraction). Pozwala ona na uzyskanie wspaniałego, naturalnego efektu oraz cieszenie się zdrowymi i gęstymi włosami.

Przeszczep włosów metodą FUE – na czym polega?

Przeszczep włosów przy zastosowaniu metody FUE to nowoczesny zabieg, który pozwala walczyć z łysieniem. Polega on na pobieraniu pojedynczych jednostek włosa z pozostawieniem niewidocznych blizn w okolicy dawczej. Pozwala to na uniknięcie widocznej, długiej linii blizny. Zabieg przeszczepu włosów metodą FUE jest wykonywany pod znieczuleniem. Sprawia to, że proces przeszczepiania włosów przy zastosowaniu tej techniki jest komfortowym, bezbolesnym zabiegiem dla pacjentów. Okres powrotu do pełnej sprawności jest bardzo krótki i pozwala na szybkie cieszenie się niesamowitymi efektami.

Metoda FUE – dla kogo?

Zabieg przy zastosowaniu tej metody często wykonywany jest u młodych osób, które chcą uniknąć powstania dużej blizny w okolicy dawczej. Taka opcja sprawdza się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, którzy preferują noszenie krótkich włosów. Zastosowanie przeszczepu techniką FUE pozwala bowiem nawet na bardzo krótkie strzyżenie. Metoda ta jest także idealnym rozwiązaniem w przypadku korekcji niewielkich ubytków owłosienia – zakoli, brwi czy wąsów. Ponad to świetnie sprawdza się ona także u osób, które wcześniej przebyły już bardziej inwazyjne zabiegi na skórze głowy, takie jak przeszczep włosów tradycyjną metodą FUT.

Gdzie wykonać zabieg przeszczepu włosów metodą FUE?

Podczas decydowania się na zabieg przeszczepu włosów istotny jest wybór profesjonalistów, którzy oferują usługi na najwyższym poziomie. Miejscem, które spełnia oczekiwania klientów jest centrum medyczne San-Medical. Oferuje ono usługi specjalistów z zakresu transplantacji włosów m.in. przeszczepu włosów nowoczesną metodą FUE. Więcej na jej temat można przeczytać pod linkiem https://www.san-medical.pl/oferta/przeszczep-wlosow/metoda-fue/. W klinice przeprowadzane są w profesjonalne zabiegi z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Decydując się na przeszczep włosów metodą FUE w San-Medical ma się pewność, że przeszczep zostanie przeprowadzony z najwyższą starannością, a uzyskany efekt będzie zadowalający.