Catering od Magdy Gessler w Warszawie

Catering od Magdy Gessler w Warszawie

24 marca, 2021 0 przez Tomasz Kozłowski

Gotowanie samemu w domu bywa uciążliwe, zwłaszcza jeśli planujemy rodzinną uroczystość lub zbliżają się święta. W takich przypadkach można postawić na catering lub dania na wynos. Potrawy powinny jednak cechować się najwyższą jakością. W tego typu okolicznościach najlepiej zdecydować się na kuchnię polską. Goście i członkowie rodziny z chęcią sięgną po tradycyjny barszcz lub żurek. Gdzie jednak złożyć zamówienie? W Warszawie najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług restauracji U Fukiera.

Catering tylko od Magdy Gessler

Magda Gessler to osobowość telewizyjna, a także uznana restauratorka. To właśnie ona czuwa nad najstarszą restauracją w stolicy U Fukiera, dbając o najwyższą jakość oferowanych dań i obsługi. Wiele osób stwierdza, że to właśnie tu serwowana jest najlepsza kuchnia polska. Menu jest bogate i różnorodne, znaleźć w nim można zarówno pierogi, tradycyjny żur i rosół, jak i dania z polędwicy czy kaczki. Co ważne, nie trzeba przychodzić do restauracji, aby skosztować tych pysznych dań. Restauracja oferuje bowiem catering i daje możliwość zakupu potraw na wynos.

Świętuj przy polskiej kuchni

Klienci z miasta Warszawa i okolic mają dwie możliwości. Pierwsza to catering Magdy Gessler, w który wlicza się kompleksowa obsługa techniczna, dekoracje kwiatowe oraz wyposażenie gastronomiczne. Przyjęcie może być kameralne lub duże – to bez znaczenia. W menu wchodzą przystawki, zupa, danie główne oraz deser. Wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie, a klient ma możliwość wyboru dań. Istnieje także opcja zakupu dań na wynos. To idealna propozycja dla rodzin, które chcą zjeść odświętny obiad w zaciszu domowym lub w przypadku niewielkich imprez. Aby skosztować polskiej kuchni nie trzeba tak naprawdę żadnej specjalnej okazji. Każdy z nas lubi od czasu do czasu poleniuchować i zadbać o miły dzień. W takich przypadkach warto zamówić coś dobrego dla siebie na wynos. Aromat z dań przywoła wiele wspomnień i z pewnością sprawi, że zatęsknimy za tradycyjną kuchnią naszych mam i babć.

Magda Gessler znana jest z bezkompromisowego podejścia do dań i obsługi gości. Restauracja pod jej nadzorem to gwarancja profesjonalizmu, smaku i jakości. Warto z tego skorzystać przy okazji organizacji przyjęcia czy uroczystości rodzinnej. Jedzenie jest ważną częścią każdego tego typu wydarzenia. Najlepiej sprawdzi się polska kuchnia, starannie opracowana i doprawiona miłością do tradycji. Dania można również zamówić na wynos – teraz każdy może się rozkoszować smakiem polskich dań bez wychodzenia z domu.