Wybieramy kołdry do hotelu

Wybieramy kołdry do hotelu

13 sierpnia, 2021 0 przez Tomasz Kozłowski

Każdy gość przybywający do hotelu marzy o wygodnym łóżku i pachnącej pościeli. Miejsce do spania oraz miękkie, przyjemne w dotyku poduszki i lekka, ciepła kołdra należą do najważniejszych kryteriów, które świadczą o standardzie hotelu. Właśnie dlatego właściciele obiektów hotelarskich powinny zadbać o komfort swoich gości i rozważyć zakup najwyższej jakość tekstyliów pościelowych. Do jednych z priorytetowych zakupów powinny należeć kołdry, ponieważ od ich jakości zależy zadowolenie gości i ich zdrowy, spokojny sen.

Kołdry do hotelu – czym powinny się charakteryzować?

Idealna kołdra to taka, która jest specjalnie przystosowana do hoteli i pensjonatów. Tego typu pościel hotelowa musi spełniać wysokie wymagania odnośnie jakości, wytrzymałości i estetyki. Dobrej jakości kołdra do hotelu musi być odporna na wielokrotne pranie przemysłowe i zabiegi dezynfekujące, i w żadnym wypadku nie może tracić kształtu ani formy. Co bardzo ważne kołdra hotelowa powinna posiadać właściwości antyalergiczne i być przyjazna dla skóry nawet bardzo wrażliwych osób. Ponadto musi posiadać odpowiednio dobrany do rozmiaru łóżka i poszwy rozmiar, ponieważ nie tylko ułatwia to ścielenie, ale także bardzo estetycznie prezentuje się na łóżku.

Jak wybrać kołdrę do hotelu?

Wybór kołdry do hotelu to poważne zadanie, ponieważ od jej jakości zależy zadowolenie gości i dobra opinia o hotelu. Właśnie dlatego wybór powinien paść na rzetelny i sprawdzony sklep internetowy, który oferuje dekoracje i tekstylia hotelowe najwyższej jakości. Pośród wielu dostawców bielizny pościelowej na uwagę zasługuje sklep online HotelTex, ponieważ w swoim asortymencie posiada tylko najwyższej klasy kołdry, idealnie przystosowane do hoteli i pensjonatów.

Jakie produkty oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się kołdry hotelarskie, które zostały stworzone specjalnie z myślą o osobach cierpiących na alergię. Nasza konfekcja pościelowa obejmuje kołdry, posiadające wypełnienie ze 100 procent poliestru silikonowanego Hollow z białym, pikowanym poszyciem z mikrowłókna lub z poszyciem ze 100 procent bawełny z wypełnieniem z półpuchu. Dzięki wysokogatunkowym tkaninom wszystkie produkty są bardzo przyjazne dla skóry, także dla osób ze skłonnością do alergii. Posiadamy kołdry o różnych wymiarach i gramaturze, co pozwoli dobrać tekstylia pod indywidualne potrzeby danego obiektu hotelarskiego. Wszystkie produkty zapewniają najwyższy poziom higieny o czym świadczy certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.

Zamówienia można składać przez całą dobę w dogodnym dla klienta czasie, co jest bardzo praktycznym ułatwieniem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – https://www.hoteltex.pl/shop/category/do-lozka-pozostale-koldry-11