Białe rolety wewnętrzne w nowoczesnych mieszkaniach

Białe rolety wewnętrzne w nowoczesnych mieszkaniach

23 lutego, 2021 0 przez Tomasz Kozłowski

Właściciele nowoczesnych mieszkań i domów coraz częściej rezygnują z tradycyjnej aranżacji okien z firankami i zasłonami w roli głównej. Wybierają modne, funkcjonalne i sprawdzone rozwiązania, a takimi są rolety wewnętrzne. Ogromny wybór tego rodzaju osłon okiennych stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne i pasuje do każdego rodzaju wnętrza. Pośród wielu rodzajów rolet na uwagę zasługują nowoczesne systemy typu dzień-noc, ponieważ są uniwersalne i posiadają bardzo funkcjonalne i praktyczne rozwiązania konstrukcyjne.

Dlaczego warto zainwestować w rolety wewnętrzne dzień-noc?

Osłony tego typu posiadają unikalną budowę, która polega na zastosowaniu dwóch, naprzemiennie ułożonych pasów materiału, przy czym jeden jest wykonany z siateczki, przepuszczającej promienie słoneczne, zaś drugi z tkaniny kryjącej, powodującej zaciemnienie. Dzięki naprzemiennie ułożonym, poziomym pasom można bardzo płynnie regulować poziom nasłonecznienia w domu i doskonale chronić swoją prywatność przed wzrokiem ciekawskich. Możesz dowolnie operować ilością światła i nie musisz podnosić osłony. Dzięki kasecie i prowadnicom system idealnie przylega do szyby.

Białe rolety dzień-noc – najlepszy pomysł w nowoczesnym mieszkaniu

Osłony okienne w białym kolorze świetnie się sprawdzą w każdym wnętrzu. Biel to kolor uniwersalny, który jest ponadczasowy i zawsze modny. Pasuje do najróżniejszych aranżacji, zarówno do stylu skandynawskiego w którym dominują naturalne materiały, biele i beże, jak i aranżacji, urządzonych w stylu minimalistycznym czy loftowym, gdzie ceniona jest oszczędność formy. Rolety w białym kolorze można zestawiać z najróżniejszymi elementami wnętrza i z dowolną kolorystyką ścian, tworząc w ten sposób aranżacje dopełniające się, harmonizujące lub całkowicie kontrastujące ze sobą. Takie rolety to bardzo dobry pomysł we wnętrzu, ponieważ przydaje mu nowoczesnego charakteru i klasy.

Nowoczesne mieszkania z białymi roletami w roli głównej

Białe rolety wewnętrzne to idealny sposób na wyeksponowanie atrakcyjnej aranżacji okiennej. W nowoczesnych mieszkaniach liczy się pomysłowość, kreatywność i nietuzinkowe rozwiązania. A rolety idealnie nadają się stworzenia spójnej i przemyślanej dekoracji, która może komponować się z wnętrzem lub stanowić efektowny kontrast.

To systemy, które mają bardzo atrakcyjny wygląd i są wyjątkowo funkcjonalne i łatwe w obsłudze dlatego każde nowoczesne mieszkanie powinno zainwestować w tego rodzaju osłony okienne. Biały kolor rolet podkreśli elegancję i wysoki poziom estetyki każdego wnętrza.

Po więcej informacji zapraszamy na https://anwis.pl/pl/rolety-materialowe-i-dzien-noc.